USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

9 yaşından 15 yaşına kadar dedesi istismarda bulundu. İğrenç olayı rehber öğretmen ortaya çıkardı

İzmir Buca'da 18 yaşındaki lise öğrencisi, rehber öğretmenine yaşadığı cinsel istismarı anlattı. Dedesi tarafından 9 yaşından 15 yaşına kadar istismar edildiğini söyleyen lise öğrencisine rehber öğretmeni sahip çıktı. Lise öğrencisi B.Ç. öğretmeninin yönlendirmesi i

9 yaşından 15 yaşına kadar dedesi istismarda bulundu. İğrenç olayı rehber öğretmen ortaya çıkardı
17-08-2022 12:03
Google News

İzmir Buca'da 18 yaşındaki lise öğrencisi, rehber öğretmenine yaşadığı cinsel istismarı anlattı. Dedesi tarafından 9 yaşından 15 yaşına kadar istismar edildiğini söyleyen lise öğrencisine rehber öğretmeni sahip çıktı. Lise öğrencisi B.Ç. öğretmeninin yönlendirmesi ile 88 yaşındaki dedesinden şikayetçi oldu.

Olay, 2013 yılında meydana geldi. İddiaya göre M.E.Ç, o dönemde 9 yaşında olan öz torunu B.Ç.'ye 6 yıl boyunca cinsel istismarda bulundu. B.Ç., 2021 yılında lisedeki rehberlik öğretmenine geçmişte yaşadıklarını anlattı. Rehber öğretmen de B.Ç.'nin annesini çağırıp, şikayetçi olmalarını istedi. Çocuk İzlem Merkezi'nde ifade veren B.Ç., "Annem ile babam sürekli vardiyalı çalıştıkları için babaannemin evinde kalıyordum. Geceleri dedemle yattığımızda istismar ederdi. Beni istismar ettikten sonra para verirdi. Farklı istismarların, farklı paraları vardı. Babaannemle salonda yattığımızda sabahları hep benim başımda olurdu, beni izlerdi" dedi. İfadesi alınan M.E.Ç. ise kendisine iftira atıldığını savundu. Soruşturmanın ardından iddianame hazırlandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler