USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Dürdane Sicimli kimdir

Dürdane Sicimli'nin kariyerindeki etkili yürüyüşü takip eden Antalya Serik Sınav Koleji, onun yöneticilik becerilerinden yararlanmak için onu müdürü olarak atadı. Sicimli'nin eğitim alanındaki geniş bilgi ve deneyim, okul eğitimi ve öğrencilerin başarısını artırmak için önemli bir katkı sağlayacak.

Dürdane Sicimli kimdir
15-05-2023 23:34
İSTANBUL
Google News
Dürdane Sicimli, Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden  2015'te mezun olduğunda Antalya'nın ilk özel okulu olan Akev Koleji'nde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Uzun yıllar süren öğretmenlik deneyiminin ardından, Akev Üniversitesi'nde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı olarak idari pozisyona yükseldi. Bu başarılı deneyim ve birikimin ardından 2023 yılında Antalya Serik Sınav Koleji'ne kampüs müdürü olarak atandı. Siyah kuşak taekwondocu olan Sicimli, aynı zamanda 1. Kademe tenis antrenörü de  üstelik . 
"Gözü yükseklerde olanların hayallerindeki okul" idealiyle yol alan Sınav Kolejlerinin bu idealist bayrağını da gururla ve başarıyla taşımakta.

Antalya Serik Sınav Koleji, öğrencilerin sadece akademik başarılarına odaklanmayıp, aynı zamanda sosyal, kültürel ve spor kurumlarına de önem veren bir eğitim anlayışını benimsemekte. Bu nedenle Sicimli'nin sporları ve antrenörlük alanındaki uzmanlığı, öğrencilerin beden eğitimi ve spor faaliyetleriyle ilgili alanlardaki bilimin daha da gelişimine yardımcı olacak.

Sicimli'nin siyah kuşak taekwondocu olması, dışarıda taekwondo hizmetlerinde faaliyet gösteren öğrencilerin eğitimine de katkı sağlayacak. Ayrıca, birinci kademe tenis antrenörü olması da, okul tenis takımı ve öğrencilerinin tenis eğitimleri konusunda uzman bir kaynak olmasını sağlayacaktır.

Antalya Serik Sınav Koleji, Dürdane Sicimli gibi büyüyen ve idealist bir yöneticiyle sona eren, öğrencilerin eğitim hayatları boyunca sağlıklı, mutlu ve başarılı bir şekilde gelişmelerini hedefliyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler