USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Hugh Jackman'ın konuşulan evliliği son buldu

Hugh Jackman-Deborra-Lee Furness çifti şaşırttı. İkili, "Neredeyse 30 yılı birlikte paylaştık. Şimdi yolculuğumuz değişiyor" açıklamasında bulundu.

Hugh Jackman'ın konuşulan evliliği son buldu
16-09-2023 17:09
Google News

Habertürk'ün haberine göre Avustralyalı aktör ve yapımcı Hugh Jackman, 1996'da Deborra-lee Furness ile evlenmişti. Bu birliktelikten Oscar Maximillian ve Ava Eliot adında iki çocukları bulunan çift, ayrılık kararı aldı.

"YOLCULUĞUMUZ DEĞİŞİYOR"

İkili, boşanmaya hazırlandıklarını yaptıkları ortak açıklamayla duyurdu. Ünlü çift, "Harika sevgi dolu bir evlilikte karı-koca olarak neredeyse 30 yılı birlikte paylaştık. Şimdi yolculuğumuz değişiyor ve bireysel gelişimimizi sürdürmek için ayrılmaya karar verdik" şeklinde konuştu.


Hugh Jackman'ın konuşulan evliliği son buldu


"AİLEMİZ EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ"

Jackman ile Furness, "Ailemiz her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur ve öyle kalacaktır. Bir sonraki bölüme şükran, sevgi ve nezaketle başlıyoruz. Ailemiz tüm yaşamımızda bu geçişi sürdürürken gizliliğimize saygı gösterme konusundaki anlayışınızı büyük ölçüde takdir ediyoruz. Bu, ikimizin de yapacağı tek açıklamadır" dedi.

"BİRLİKTE GÜZEL BİR AİLE YARATTIK" DEMİŞTİ

Öte yandan Hugh Jackman, evliliklerinin 27 yıl dönümünü şu sözlerle kutlamıştı:

"Seni seviyorum Deb... Bugün 27. evlilik yıldönümümüz. 27 yıl! Seni çok seviyorum. Birlikte güzel bir aile yarattık. Gülüşün, ruhun, cömertliğin, mizahın, arsızlığın, cesaretin ve sadakatin benim için inanılmaz bir hediye. Seni tüm kalbimle seviyorum."

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler