USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

İş insanından Rabia'ya protez kol sözü

Kim Milyoner Olmak İster’den kazandığı 1 milyon lira ile kendisine estetik protez kol yaptıracağını söyleyen Rabia Birsen Goğercin i sevindirecek bir haber daha geldi.

İş insanından Rabia'ya protez kol sözü
12-09-2023 21:07
Google News

ORTATEK Şirketi'nin Kurucu Genel Müdür'ü olan iş insanı Mustafa Düğer, Kim Milyoner Olmak İster’den kazandığı 1 milyon lira ile kendisine estetik protez kol yaptıracağını söyleyen Rabia Birsen Goğercin'in protez kol masrafını ücretsiz karşılayacağını açıkladı.

'BİR BABA OLARAK ÇOK ETKİLENDİM'

Göğercin'in protez masraflarını ücretsiz karşılayacağını söyleyen Kırşehirli iş insanı protez üreticisi Mustafa Düğer, "Rabia kızımızı televizyonda izledim. Açıklamalarını dinledim. Bir baba olarak çok etkilendim. Benim de onun yaşlarında bir kızım var. Bir protez kullandığını gördüm. Çok etkileyici bir konuşması oldu. Ben de bu işlerle uğraşan bir vatandaş olarak üzerime sorumluluk düştüğünü hissettim. Rabia kızımızın istemiş olduğu, ekranda söylediği estetik kol protezini yapacağımı kendisine ilettim. Kendisine ulaştım ve bu konuyu görüştüm. Bizim tarafımızdan kendisine ücretsiz bir şekilde karşılanacağını ilettim. Çok mutlu oldu. Bizler de çok mutlu olduk" diye konuştu.

'2-3 AY SÜRECEK VE KENDİSİNE TESLİM EDECEĞİZ'

Rabia Birsen Göğercin ile görüşeceklerini belirten Düğer, "Bizimle buluştuğu andan itibaren elinin ölçülerini alacağız. Bu protezin yapım süresi çok kısa bir sürede olmuyor. Estetik bir kol protezi olduğu için biraz zaman alabiliyor. Estetik olması sebebiyle çok hassasiyet ve özen gösterilmesi gerekiyor. Bunun yapım süresi 2-3 ay sürecek ve kendisine teslim edeceğiz. 60 ülkeye protez dalında ihracat yapıyoruz. Rabia'nın da ihtiyacını karşılayınca bir 60 ülkeye daha ihracat yapmış kadar mutluluk ve huzur duyacağız" ifadelerini kullandı.

MUSTAFA DÜĞER KİMDİR?

Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi bölümünü bitiren ve yüksek lisansını Fizik tedavi ve Rehabilitasyon üzerine yapan Mustafa Düger, 1994 yılından beri Ankara'da protez ortez ve rehabilitasyon merkezi kurdu. ORTATEK Şirketi'nin Ganel Müdürü'dür.

patronlardunyasi.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler