USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Kayınpederini öldürmek için tetikçi tutmuş!

İstanbul Ataşehir'de 6 Ağustos 2020 günü sabah saatlerinde meydana gelen olayda Aziz Ürün uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı.

Kayınpederini öldürmek için tetikçi tutmuş!
20-05-2023 20:11
Google News

Sabah Gazetesi'nden Yunus Emre Kavak'ın haberine göre çalışmaların devamında tanık E.E.'nin ifadesine başvuruldu. E.E. ifadesinde Aziz Ürün'ün damadı Osman K. ile ortak bir iş yaptıklarını Ürün'ün ölümünde sonra yaptıkları bir konuşmada Osman K.'nın olayı itiraf ettiğini öne sürdü.

Osman K.'nın bir konuşmasında kendisine; "Kayınpederimi vurmaları için Selahattin E. ve Hüseyin U. isimli şahıslara para verdim. Bunlar bacağından yaraladı ama kayınpederim vefat etti" dediğini öne sürdü.

BİRİ DAHA ÖNCE DE CİNAYET İŞLEMİŞ

Bu ifadenin üzerine çalışmalarını derinleştiren Cinayet Masası ekipleri olay yerine yakın gelip koşarak giden ve eşgallere uyan iki kişiyi tespit etti. Şüpheliler Selahattin E.(41) ve Hüseyin U. (25) önceki gün yakalanarak gözaltına alındı.

Şüphelilerin ikisinin de çeşitli suçlardan çok sayıda kaydının olduğu öğrenilirken, Selahattin E.'nin daha önceden Adana'da karıştığı bir cinayetten 18 yıl kesilmiş hapis cezası olduğu öğrenildi.

Şüpheliler Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler