USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

The Last of Us 2. Sezon Hakkında Açıklama: Final Yapabilir - Webtekno

The Last of Us dizisinin ikinci sezonuyla ilgili hayalleri suya düşürecek bir açıklama geldi. Bir HBO yetkilisi, ikinci sezonun gecikeceğini söyledi. Ayrıca dizi, ikinci sezon sonunda final yapabilir.

The Last of Us 2. Sezon Hakkında Açıklama: Final Yapabilir - Webtekno
06-06-2023 16:44
Google News

Bundan yıllar önce PlayStation ekosistemine özel bir oyunken şimdilerde hem PC'lerde oynanabilen bir oyun hem de bir televizyon dizisi haline gelen The Last of Us ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Dizinin yayın haklarını elinde tutan HBO'nun üst düzey yöneticilerinden Francesca Orsi, dizinin ikinci sezonuyla ilgili can sıkıcı açıklamalar yaptı. The Last of Us hayranları, büyük bir heyecanla beklenen ikinci sezon için ne yazık ki uzunca bir süre bekleyecekler gibi görünüyor.

Sinema dünyasını yakından takip eden okurlarımızın bilgisi vardır; Hollywood'da işler, geçtiğimiz ay itibarıyla durdu. Çünkü binlerce senarist, kazançlarının düşük olması ve yapay zekâ teknolojilerinin işlerini ellerinden alacağı korkusuyla büyük bir grev başlattı. İşte bu grevin etkilediği yapımlardan bir tanesi de The Last of Us oldu. Projeyi üstlenen Craig Mazin'in greve dahil olması ve çekimlerin durması, ikinci sezonun gecikmesine yol açtı.

The Last of Us'ın ikinci sezonu 2025 yılına kalabilir!

The Last of Us

Francesca Orsi, Deadline'a verdiği demeçte şöyle dedi: "The Last Of Us'ın 2. sezon çalışmaları yazarların yaptığı grev nedeniyle durduruldu. Dizinin yardımcı sorumlusu ve yazar Craig Mazin grevlere katıldı. Böylelikle dizi çekimlerinin yanı sıra yardımcı oyuncu seçmeleri de sekteye uğramış durumda. Sonuç olarak çekimlerin bitip bitmediği henüz belli değil." Sektör kaynakları ise dizinin ikinci sezonunun 2025 yılına kadar sarkabileceğini ifade ediyorlar.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler